W punktach sieci RUCH zakupy z NEO24.pl odbierzesz ZA DARMO!

11-03-2014

NEO24.pl, największy polski sklep internetowy, oraz RUCH S.A. jednoczą siły. Od  marca zakupy zamówione w e-sklepie będzie można odebrać w ponad 2500 kiosków i salonów prasowych sieci RUCH na terenie całej Polski. Co ważne, dostawa do kiosków będzie darmowa. To dobra wiadomość dla wszystkich internautów, którzy chcą odbierać przesyłki w dowolnie wybranym momencie, bez konieczności dostosowania się do kuriera.  

Sieć kiosków i salonów RUCHu liczy ponad 2500 punktów, czynnych od świtu do  późnych godzin, również w soboty. Kioski zlokalizowane są w uczęszczanych punktach miasta, na trasach, które klient pokonuje niemal codziennie. Znajdują się również w mniejszych miejscowościach  i wsiach – tam, gdzie klienci są obsługiwani przez agenta, którego znają i któremu ufają. Ten aspekt to szansa na przełamanie obaw nawet najbardziej konserwatywnych konsumentów – e-zakupy, których obsługuje zaprzyjaźniony sprzedawca, nabierają innego wymiaru. A wybór w internecie może być kilkadziesiąt razy większy, niż w stacjonarnym sklepie.

Jak to działa?

Usługa ta dostępna jest obecnie w opcji płatności online z góry, ale docelowo wprowadzona zostanie także możliwość opłaty za pobraniem. Robiąc zakupy w NEO24.pl, klienci będą mieli możliwość wyboru konkretnego punktu, w którym chcą swoją przesyłkę odebrać. Przesyłki będą z centralnych magazynów firmy trafiać do centrów logistycznych RUCHu, skąd codziennie (także w sobotę!) o świcie, wraz z poranną prasą, rozwiezione zostaną do kiosków. W momencie, gdy paczka trafi do kiosku, użytkownik zostanie o tym powiadomiony SMSem, zawierającym również kod. Podając ten kod w kiosku, łatwo odbierze towar – ma na to 5 dni.

Do kiosków zamówić można bardzo szeroką gamę produktów z ponad 40-tysięcznego portfolio NEO24.pl – mechanizm obejmie produkty ważące do 20 kg, w cenie do 300 zł.

NEO24